Wojas Development

Wiśniowe Wzgórza to kolejna, prestiżowa inwestycja dewelopera WOJAS DEVELOPMENT.

WOJAS DEVELOPMENT to deweloper działający w całej Polsce, z naciskiem na tworzenie dobrze zaprojektowanych, wysokiej jakości budynków.

WOJAS DEVELOPMENT ma dobrą markę i doskonałą reputację w zakresie budowania wysokiej jakości domów, osiedli mieszkaniowych, biurowców, dróg, autostrad, hal sportowych, oczyszczalni ścieków, rafinerii i innych obiektów przemysłowych.

W ramach grupy kapitałowej należącej do rodziny Wojas, od ponad 25 lat zajmujemy się przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych, energetycznych i przemysłowych. Pod firmą BUDWOJ zrealizowaliśmy kontrakty na roboty budowlane dla generalnych wykonawców takich jak BUDIMEX, CONDITE, SKANSKA, ERBEDIM, MIRBUD, BUNTE, HOCHTIEF oraz bezpośrednio dla inwestorów, takich jak CONFISIO, BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI, SOBIESŁAW ZASADA INVESTMENT, AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA, DOLINA NIDY, RIGIPS, SEFAKO i wielu innych.

Cechuje nas rzetelność, dbałość o detale oraz uczciwość.

Lata doświadczeń w segmencie wykonawczym są źródłem najlepszych rozwiązań funkcjonalnych i technologicznych, które stosujemy w naszych własnych inwestycjach.

 

Dlaczego warto u nas kupić mieszkanie ?

Zapewniamy  profesjonalną obsługę na każdym etapie zakupu.  Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom płynny i bezproblemowy zakup nieruchomości, ale jeśli kupujesz mieszkanie po raz pierwszy, możesz liczyć na szczególną opiekę z naszej strony.

ZAANGAŻOWANI W POMOC

Nasi Pracownicy są przyjaźni, doświadczeni i zaangażowani.  Wszystkie potrzebne Ci informacje zostaną przedstawione prostym językiem, bez żargonu, abyś mógł podjąć świadomą decyzję o zakupie swojego mieszkania. Możesz także liczyć na naszą pomoc w załatwieniu formalności związanych z kredytowaniem mieszkania.

Co nas wyróżnia ?

NASZE BUDYNKI

To wyróżniające się projekty ze specyfikacją dobrej jakości. Zbudowane przy użyciu starannych i sprawdzonych metod konstrukcyjnych i z dbałością o szczegóły.

ŚWIETNE LOKALIZACJE

Bycie blisko tego, czego potrzebujesz, ma znaczenie. Dlatego dokładnie analizujemy lokalizacje, w których budujemy. Bliska odległość od centrum miasta a jednocześnie z bezpośrednim dostępem do terenów zielonych i wypoczynkowych.

WYDAJNOŚĆ I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Energooszczędne oświetlenie, energooszczędne urządzenia i starannie dobrane materiały budowlane zmniejszają wpływ na środowisko. Dzięki tym funkcjom Twoje rachunki są przystępne i pomagają prowadzić niskoemisyjny styl życia.

Wieloletnie doświadczenie

Na bazie doświadczenia zdobytego w obszarze generalnego wykonawstwa w ramach Grupy Wojas powstała firma WOJAS DEVELOPMENT, której celem jest realizacja własnych projektów deweloperskich. Wiśniówka – Twój Dom to deweloperska spółka celowa z udziałem WOJAS DEVELOPMENT, powołana do realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego pod nazwą Wiśniowe Wzgórza. WOJAS DEVELOPMENT pełni w trakcie realizacji rolę inwestora zastępczego, nadzorując proces budowy i komercjalizacji inwestycji oraz współpracując z bankiem przy monitorowaniu i finansowaniu przedsięwzięcia.

Nasze atuty

Ponad 25-letnie doświadczenie budowlane Grupy Wojas, poparte realizacją kilkudziesięciu kontraktów budowlanych, w tym wybudowanie w ostatnich latach ponad 200 000 m2 mieszkań w Krakowie, jest gwarantem rzetelności prowadzonych robót budowlanych.
Z kolei na terenie miasta Kielc zrealizowaliśmy naszą prestiżową i ambitną inwestycję mieszkaniową pod nazwą „Patio Vita”, która przez kolejne trzy lata zajmowała pierwsze miejsce w rankingu klientów portalu nieruchomościowego rynekpierwotny.pl. Sukces tego projektu zmotywował nas to przygotowania kolejnej propozycji dla mieszkańców Kielc – osiedla Wiśniowe Wzgórza.

Nasze doświadczenie to gwarancja, że mieszkania na Wiśniowych Wzgórzach zostaną wybudowane rzetelnie i w terminie!

 

Biuro
sprzedaży

Dąbrowa - Osiedle 47
26-001 Dąbrowa